Дизайнер Світлана Анісімова: про мрії, які збуваються

Розкажіть про створення власного бренду?

Мрія створювати одяг з’явилася ще у дитинстві. Поступово я йшла до неї, але втілити у життя її вдалося, коли я була у декретній відпустці. В той період я дізналася про конкурс New Fashion Zone та вирішила взяти у ньому участь.

Коли у вашому асортименті з’явився верхній одяг?

Верхній одяг з’явився восени минулого року. Я хотіла спробувати себе у новому напрямку і результати мені сподобались. Журі також їх оцінило, адже у конкурсі New Fashion Zone, в якому я взяла участь вдруге, мені вдалося здобути перше місце у номінації Outerwear.

Розкажіть про колекцію з якою ви здобули перемогу у номінації Outerwear?

Моя колекція спрямована на ділових жінок, тому в основному виконана у спокійних відтінках. Але водночас, речі не є традиційно повсякденними, бо для них потрібен настрій. Я створюю той одяг, що купується не за необхідністю, а за бажанням. Мої речі жіночні, з родзинкою, включають в себе класичні риси 80-х років, але на сучасний лад.

В мене зберіглось багато речей, а також тканин, котрим більше 20 років. Чесно кажучи, якість, як виробів так і самої тканини – вражаюча. Тому для своєї колекції я намагалася знаходити тканини зі схожими властивостями, щоб речі довго дарували радість своїм власницям.

Чи були у колекції утеплені моделі. Який саме утеплювач використовували?

Так, звісно. В колекції були представлені моделі, де я використовувала тонкий утеплювач slimtex® зі щільністю 80 г/м2. Він не сковує рухи та зберігає жіночність образу, яку я намагалась максимально передати у роботах.

Поділіться власними лайфхаками роботи з утеплювачем?

Для отримання бажаного ефекту при виконанні зразків майбутньої колекції, я використовувала 2 типи утеплювачів одночасно.

У майбутньому плануєте працювати над створенням верхнього одягу?

Так, планую продовжувати створювати верхній одяг. Саме зараз працюю над новою колекцією зимового одягу на наступний сезон.

Ви отримали грант від К.tex на придбання утеплювачів. Вже визначились як його використати?

Так, звичайно. Хочу використати грант у наступній колекції. Вона буде як завжди жіночною, а за допомогою якісних утеплювачів, ще й неймовірно зручною та теплою.

Яким, на вашу думку, має бути якісний верхній одяг?

В першу чергу, він має задовольняти основні потреби: бути теплим по сезону, не сковувати рухи, якісно виконаним. А для гарного настрою, він має ще й бути стильним та сучасним.

Рекомендуємо

Останні матеріали

preloader