Дизайнери обирають Termoloft та slimtex®

Компанія К.tex продовжує підтримувати розвиток fashion-сфери в Україні. Виступивши партнером щорічного конкурсу молодих дизайнерів одягу New Fashion Zone ми вкотре переконалися, що нам є чим пишатися. Колекції одягу, які були представлені у фіналі конкурсу показали потенціал не лише дизайнерів, а й матеріалів з якими вони працювали. Ми раді, що для створення одягу, дизайнери, активно використовували такі утеплювачі як Termoloft та slimtex®.

Приз потрапив у надійні руки

Переможницею номінації Outerwear стала Світлана Анісімова, і саме вона отримала грант від компанії К.tex на придбання преміум-утеплювачів та замовлення послуги стьобання. Дизайнерка презентувала надзвичайно динамічну і функціональну колекцію в якій показала декілька фасонів популярного на сьогодні верхнього одягу (тренч, пальто, бомбер). Для утеплених моделей Світлана Анісімова використала slimtex®.

Увага до деталей

Дизайнерка Олена Левинська для своєї колекції у номінації Not for models створила незвичний стьобаний піджак-бублик. Модель утеплена якісним синтепоном чудово адаптується в сучасні осінні тренди. Також хочеться відзначити спортивну колекцію Олени Левинської, в котрій дизайнерка особливу увагу приділила деталям. Щоб зробити моделі максимально легкими та комфортними, для роботи було обрано тонкий утеплювач slimtex®, який вдало доповнив утеплені вставки на спортивному одязі, а також утеплив короткі чоловічі та жіночі стьобанки. Речі з використанням утеплювача slimtex дизайнерка представила у номінації Sport-fashion.

Пальта з жилетом-підкладкою на Termoloft

Ще одним відкриттям для нас стала яскрава колекція пальт від дизайнерки Катерини Білоброви. Пальта із теплими зйомними жилетами-підкладками на Termoloft вийшли оригінальними та стильними. Така підкладка відстібається та може використовуватися як самостійно, наприклад, для офісу чи для поїздки в автомобілі, або в комплекті з пальтом, наприклад, для зимової прогулянки парком чи інших активностей в холодну погоду.

Для нас приємно, що учасники відразу декількох номінацій у своїх колекціях використали такі преміум-утеплювачі як Termoloft та slimtex®, також були задіяні й інші матеріали компанії К.tex і послуга стьобання. Бажаємо усім успіху та натхнення.

 

Рекомендуємо

Останні матеріали

preloader