Компанія K.tex має багатий портфель власних брендів, які працюють на задоволення різних потреб ринку. Кожен бренд – це варіативна лінійка продуктів, об’єднана спільною ідеологією та змістом, що має безліч можливостей використання в межах своєї цільової сфери.

Інновації для вашого комфорту

Український бренд утеплювачів заснований у 2014 році. Завдяки використанню сучасних європейських технологій виробництва матеріал має високі експлуатаційні характеристики. «Запаяна» поверхня утеплювача запобігає міграції волокон через тканину верху. Утеплювачу Hollowsoft® віддають перевагу виробники, які шиють верхній одяг орієнтований на високу якість зимового та демісезонного одягу.

Тонкий. Трендовий. Теплий

Тонкий утеплювач slimtex® – сучасний утеплювач для демісезонного та зимового одягу. В його розробку покладені інноваційні технології, котрі запатентувала компанія K.tex. Бренд з’явився на ринку у 2009 році. За цей період здобув довіру більше як 200 виробників одягу не лише в Україні, а й за її межами. Асортимент slimtex® дає можливість створювати сучасний та стильний одяг, здатний витримувати холодну погоду від 0 °С до -30 °С.

Варіантів безліч – Утеплювач один

Утеплювач із надсучасних мікроволокон, котрий здатний зберегти максимальну кількість тепла при мінімальній вазі. Відмінною рисою TERMOLOFT® є водонепроникність. Здатність не пропускати воду крізь себе робить утеплювач популярним серед виробників одягу для активного відпочинку. Завдяки своїй м’якості утеплювач не сковує природній рух, допомагає зробити одяг максимально легким та комфортним. Утеплювач виведений на ринок у 2017 році.

Створений, щоб дарувати тепло

Сучасний утеплювач розроблений для пуховиків та дитячого сегменту. Бренд з’явився на ринку в 2016 році. Об’єднав в собі кращі властивості натурального пуху та синтетичних матеріалів. За м’якістю та об’ємністю цей утеплювач не поступається натуральному пухові, водночас він позбавлений усіх його недоліків. Витримує волого-теплову обробку без суттєвої деформації волокон.

Утеплювач з поліпшеними тактильними властивостями, які забезпечують м’якість готових виробів, пошитих з його застосуванням. Крім м’якості, до важливих характеристик утеплювача належать пластичність, за рахунок якої вдається зробити виріб максимально зручним при щоденному носінні. Ультра by K.tex добре підходить для модельних курток. Бренд представлений на ринку з 2006 року.

Твердий пружний наповнювач для дитячих та дорослих матраців. Для дитячих матраців випускається у спеціальному зручному форматі. Для інших виробів можливий випуск пластів за індивідуальними розмірами. Наповнювач Hardfiber не має запаху, що особливо важливо для виробництва дитячого асортименту. Матеріал гіпоалергенний та безпечніший за паролон. На ринку представлений з 2011 року.

Бренд Одноразка® представлений на ринку з 2016 року. Він активно сприяє підвищенню рівня гігієнічної культури у косметичних та медичних закладах, СПА салонах та масажних кабінетах. Одноразка виготовляється зі спанбонду, що має високі гідрофобні властивості. Матеріал м’який на дотик та гіпоалергенний. Його використання при проведенні різних процедур підвищує комфорт та безпеку клієнта.

Український бренд геотекстилю, заснований у 2010 році. Виготовляється з поліефірних волокон голкопробивним методом. Матеріал екологічно чистий, стійкий до впливу мікроорганізмів, бактерій, кислот, температурних перепадів, не утворює побічних продуктів розпаду. Активно використовується у будівництві, ландшафтному дизайні, дорожно-транспортних роботах та озелененні.

preloader