Біомат FastGrass™: газон нового покоління

Розвиток інноваційних технологій у садово-озеленювальній сфері дав можливість створити функціональний матеріал — біомат FastGrass™. Це вигідна альтернатива як традиційній засівній траві, так, і рулонному газону із пророщеною травою. У публікації детальніше розглянемо особливості біомату FastGrass™, його переваги та сфери використання.

Що таке біомат FastGrass™

Біомат Fast Grass™— це сучасний формат газону, що складається із нетканої основи з рівномірно розподіленим насінням по всій довжині. Механізм виготовлення біомату дає можливість створювати на 100% органічні полотна, які в процесі проростання трави розкладаються і можуть служити додатковим джерелом добрив для ґрунту. Завдяки технологіям Activon™ та Easyform™, що забезпечують поліфункціональність біомату FastGrass™, вдається досягнути максимально високих показників якості та створити комфорті умови для користування цим матеріалом.

Сфери застосування біомату FastGrass™

Простота експлуатації і висока якість, роблять біомат затребуваним як у декоративно-ландшафтних роботах так і для домашнього озеленення прибудинкових територій. Крім цього цей матеріал придатний для боротьби з ерозією ґрунту, тому рекомендований для використання у будівельних роботах, наприклад, для укріплення схилів.

Переваги біомату FastGrass™

Біомат FastGrass­™ на відміну від посівного газону чи рулонного не прив’язаний до сезонності, адже його можна стелити про будь-якій погоді, бо зерно надійно зафіксоване і захищене у нетканій основі і не боїться вимивання, вивітрювання чи викльовування птиць. Також виділимо такі переваги як легкість, простота укладки та відсутність відходів при роботі. Біомат FastGrass™ легко перевозити будь-яким видом транспорту, а з його укладкою добре впорається одна людина. Матеріал лягає на будь-які поверхні і не створює дискомфорту навіть при завкруглених кутах, адже він легко ріжиться, а обрізки з нього, на відміну від рулонного газону з пророщеною травою, можна використовувати в інших озеленювальних роботах.

Щоб дізнатись більше про матеріал і його властивості чи отримати ціну пишіть нам на пошту info@greenery.land, а також звоніть за телефонами: +38 044 593 85 36,  +38 067 583 12 08.  Експерти нашої компанії зв’яжуться з вами і проконсультують з усіх можливих питань.

Рекомендуємо

Останні матеріали

preloader