Агроволокно біле: для теплиць та парників

Біле агроволокно є популярним матеріалом для створення теплиць та парників, адже має набір властивостей, котрі можуть допомогти підвищити врожайність, посилити захист від зовнішніх подразників кліматичного чи механічного походження.

У статті розглянемо найпопулярніші варіанти використання білого агроволокна для монтажу теплиць та парників, з’ясуємо, які щільності матеріалу підходять для цього найбільше.

Переваги використання білого агроволокна:

  • Практичне і зручне у використанні, тому підходить як для великих сільскогосподарських угідь так і для малих присадибних ділянок.
  • Широка лінійка щільностей (17-50 г/м2), яка дає підібрати матеріал конкретно під свою потребу. *Під замовлення є можливість отримати матеріал інших щільностей.
  • Тривалий термін експлуатації. Агрополотно можна використовувати 2-4 сезони (в залежності від типу робіт для яких його застосовують).

Накриття теплиць тунельного типу

Біле агроволокно активно використовується при накритті весняних теплиць тунельного типу. Не потребуючи особливих зусиль при монтажі з ним легко працювати і воно позитивно впливає на врожайність. Завдяки білому агроволокну створюють «ефект термосу». Завдяки постійній стабільності клімату у таких теплицях рослини отримують рівномірну кількість вологи, надійний захист від сонячних променів та вітрів, а також захист від весняних заморозків. Для накриття теплиць тунельного типу підійде агроволокно щільністю 30-42 г/м2.

Безкаркасний парник

Для низькорослих рослин часто використовують парники безкаркасного типу. Такий варіант не потребує виготовлення будь-яких складних конструкцій і через те є дуже простим у користуванні. Парник безкаркасного типу, це по суті агроволокно, яким застелені засаджені земельної ділянки у формі довгих чи коротких грядок. Для того, щоб зафіксувати агроволокно по краях достатньо використати спеціальні штирі чи інші підручні засоби наявні у господарстві. Для такого типу парників рекомендують використовувати агроволокно 30-42 г/м2.

Накриття кущів та дерев

Біле агроволокно використовують для накриття кущів та дерев. З нього виготовляють спеціальні ковпаки та мішки, якими загортають рослину, щоб «утеплити», вберегти від заморозків восени та взимку. Такий захист убезпечує садові культури від морозів до -10°C. Для зимівлі рекомендовано використовувати агроволокно щільністю 50-60 г/м2.

Дізнатися більше про особливості агроволокна та варіанти його застосування можна буде у наступних пубілкаціях. Слідкуйте за оновленнями нашого блогу. Якщо виникають запитання – пишіть на пошту, ми завжди раді допомогти.

Рекомендуємо

Останні матеріали

preloader