24 – 25 травня щорічний міжнародний Форум «Smart Building» Київ | Національний центр «Український Дім»

Вже вшосте у Києві відбудеться міжнародний Форум Smart Building, тематика якого цього року буде присвячена не тільки впровадженню та розвитку технологій у містах, але й відновленню інфраструктури України, яка зазнала значних пошкоджень від війни.

Щорічно Форум Smart Building поєднує на своєму майданчику основних гравців розумних рішень: розумне місто, розумний будинок, екологія,  автоматизації, інтернет речей, енергоефективність, безпека та Audio/Video-технології.

Форум пройде у форматі виставки та конференції та продемонструє світові українські досягнення в галузі інтелектуальних систем, смарт-рішень для будівництва та відновлення міської інфраструктури.

У рамках ділової програми заплановано проведення дводенної конференції та виступи понад 50 спікерів. А виставкова зона представить понад 50 компаній, брендів та стартапів – новаторів у сфері технологій.

Відвідувачами Форуму насамперед є мери міст України та представники муніципалітетів, будівельні компанії та забудовники, інженери, архітектори, дизайнери, а також представники ОСББ та керівних компаній.

Наша компанія К.ТЕКС братиме участь у заході і ми будемо раді бачити вас на нашому стенді! Окремий бонус для наших гостей та партнерів – отримання безкоштовного квитка на Форум! Реєстрація за промокодом Guest2023 – повністю безкоштовна. Посилання на реєстрацію: https://sb2023.ticketforevent.com/

Наше цьогорічне гасло – SMART INSULATION for SMART BUILDING. Ми зосереджені на розробці тепло- та звукоізоляційних матеріалів, виготовлених з текстильної переробки, поліефіру та коноплі.

Наші нові утеплювачі мають високі показники ефективності, безпечності та екологічності. Вони забезпечують стабільне утеплення та звукоізоляцію, не поступаючись кращим зразкам з кам’яної або мінеральної вати та спіненого поліетилену.

Як завжди, захід відбудеться за сприяння Державних органів влади, а також великої кількості асоціацій та міжнародних партнерів, серед яких: Європейська бізнес асоціація, Асоціація міст України та Асоціація малих міст України, УРБ, АППАУ, регіональні ІТ-кластери та багато інших.

Долучайтесь до світу розумних технологій! Відвідайте наш стенд на Форумі Smart Building, щоб побачити наші інноваційні продукти та обговорити можливості співпраці.
Разом ми зможемо зменшити вплив людини на екологію і сприяти створенню розумного та ефективного будівництва!
Деталі проведення форуму ви можете знайти на сайті – https://smart-building.com.ua/

До зустрічі на форумі!

Рекомендуємо

Останні матеріали

preloader