07.04.2021

Комфортне утеплення з матеріалом Hollowcore®

Часто одяг виглядає однаково, але це на перший погляд. З появою технологій, тканини, фурнітура та утеплювачі отримали додаткові важливі функції. Одна й та сама блискавка може виглядати однаково, але мати різні експлуатаційні показники.
Утеплювач Hollowcore® створений для комфорту в мінусову температуру. Важливим показником комфорту у холодну пору року є теплопровідність. Здатність утримувати тепло в утеплювачі в поєднанні з оптимальною вагою – гарантія комфортної експлуатації виробу. Вироби з утеплювачем Hollowcore® швидко висихають, що є особливо важливим для дитячого одягу.

Властивості

Висока теплоізоляція можлива завдяки спеціальній технології укладання та закріплення сировини. Волокна, що використані в утеплювачі Hollowcore® мають порожнини, де ізолюється тепле повітря, що продукує тіло людини. Підвищену теплоізоляцію можна досягти шляхом використання правильно підібраних мембранних тканин належної якості. Утеплювач Hollowcore® добре відновлюється та гарно тримає об’єм. Ці дві властивості є ключовими для одягу, який експлуатується при мінусових температурах при відсутності можливості активно рухатися: одяг для немовлят, спеціальний одяг для робітників, рибалок тощо.

Основні сфери застосування:

  • дитячий одяг
  • об’ємний зимовий одяг
  • домашній текстиль

Рекомендуємо

Останні матеріали

preloader