ХАРАКТЕРИСТИКИ

Мала товщина тонкого утеплювача slimtex досягається за рахунок спеціально розробленої технології. Це вагомий плюс при масовому виробництві продукції. Така товщина відкриває нові можливості при виробництві одягу, дозволяє викроювати більшу кількість деталей утеплювального шару одночасно.

Високі показники теплозахисту, якими володіє тонкий утеплювач slimtex, досягаються за рахунок особливої структури волокна. Утеплювач створений з комбінації надтонких волокон, які утворюють мікропористу структури, завдяки якій формується повітряний бар’єр, добре зберігає природне тепло людини.

Рівномірність заповнення полотна забезпечує не тільки акуратний зовнішній вигляд, але і стабільність високих показників теплозахисту. Екологічність і гіпоалергенність утеплювача slimtex обумовлені використанням при виробництві матеріалу екологічних волокон, аналогічних сировини для виробництва засобів особистої гігієни.

Здатність не вбирати вологу в структуру волокна дозволяє швидко відновлювати початкові властивості тонкого утеплювача Slimtex при попаданні вологи. Аналогічні за структурою волокна використовуються при виробництві пластикових пляшок. Ця характеристика вигідно відрізняє тонкий утеплювач slimtex від натуральних утеплювачів, які при усмоктуванні вологи втрачають здатність зберігати тепло.

Довговічність утеплювача підвищує якість готового виробу. Тонкий утеплювач slimtex не деформується в процесі пошиття, шкарпетки, прання вироби і витримує обробку парою до 110 С. Термін придатності утеплення обмежується тільки строком служби верхньої тканини.

Технологічність slimtex відкриває більше можливостей для дизайнерів, технологів, скорочує витрати на транспортування і зберігання, заощаджує енергію та час, що витрачаються на пошиття виробів.

Коефіцієнт теплопровідності утеплювачів показує здатність зберігати тепло. Чим нижчий коефіцієнт, тим краще утеплювач зберігає тепло людини, а значить вироби із застосуванням такого матеріалу добре зберігають тепло при низьких температурах навколишнього середовища.

АСОРТИМЕНТ

Лінійка асортименту тонкого утеплювача slimtex складається з трьох щільностей двох кольорів (чорного і білого) для створення зимового і демісезонного одягу зі світлих і темних тканин. Slimtex black (тонкий утеплювач чорного кольору) дозволяє використовувати в якості підкладки тонкі напівпрозорі тканини, моделювати вироби на «відкритій» підкладці, застосовувати утеплювач slimtex при виробництві взуття.

ВЛАСТИВОСТІ

СФЕРИ ЗАСТОСУВАННЯ

НАВІСНИЙ ЯРЛИК

ФІРМОВА УПАКОВКА

Фірмовий навісний ярлик — гарантія застосування у виробі оригінального запатентованого фабрикою К.tex утеплювача торгової марки slimtex. Навісний ярлик розроблений спеціально для виробників одягу, які обирають якісні матеріали для свого виробництва. Бірка має унікальну форму і кілька відмінних рис. Фабрика-виробник надає навісний ярлик безкоштовно. Таким чином, виробник готових виробів зможе не тільки розповісти покупцеві про переваги утеплювача, але і підтвердити його справжність.

slimtex-100black1

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО УТЕПЛЮВАЧ