Компанія нетканих матеріалів К.tex виготовляє та постачає на ринок України неткані матеріали і послуги, необхідні для швейної, взуттєвої, меблевої та будівничої галузі.

Наша місія

Забезпечити ринок України затребуваними нетканими матеріалами високої якості, спеціально розробленими під специфічні потреби кожної категорії виробників, сприяти втіленню найсміливіших і сучасних ідей, максимально полегшувати роботу з матеріалами за рахунок комплексного підходу до постачання і турботи про кожну виробника.

З історії створення

Компанія К.tex почала свою діяльність в 2003 році з виробництва серії нетканих матеріалів, спеціально розроблених для виробників меблів. Відчувши потребу швейного ринку в серії утеплювачів для одягу, до 2007 року ми розробили лінійку синтепонів, які різняться за якістю залежно від призначення. На той момент –  це стало проривим на ринку нетканих матеріалів України.

2009 р. відзначився презентацією революційної розробки нашої фабрики – тонкого утеплювача Slimtex TM (К.ТЕКС є єдиним правовласником торговельної марки і патенту на конструкцію утеплювача).

Також з 2009 року фабрика К.tex активно бере участь в спеціалізованих виставках, присвячених виготовленню одягу, дитячих виробів, взуття, будівництва, виготовленню меблів. Є активним учасником волонтерських проектах. У своєму арсеналі має більше 20 дипломів.

У 2014 році ми відчули потребу ринку в комплексних поставках нетканих матеріалів і комплектуючих. В результаті асортимент фабрики поповнили такі види продукції, як спанбонд, наповнювач HardFider і звичайно, другий інноваційний утеплювач HollowSoft, який відразу ж добре зарекомендував себе серед виробників якісної верхнього одягу.

Починаючи з 2014 роком ми отримали можливість надавати виробникам одягу, постільниї білизни, дитячих виробів та меблів якісні послуги стьобання на сучасному обладнанні.

У 2015 році в асортименті нашої фабрики з’явилися якісні фільтрувальні матеріали, які не поступаються відомим європейським брендам.

У 2016 році випустилася нова лінійка революційних утеплювачів для одягу та розширився асортимент якісних фільтрувальних матеріалів європейського рівня.

Цінності К.tex

Нашою відмінною рисою завжди було бажання вивчити потреби клієнтів і тільки після цього приступати до розробок нових матеріалів або вдосконалення вже випущених продуктів. Саме тому в асортименті можна знайти унікальні розробки. Принцип нашої роботи полягає в абсолютній надійності для кожного партнера. Саме тому з більшістю наших клієнтів ми співпрацюємо вже понад 8 років. Сьогодні ми не зупиняємося на досягнутому.