ПРЕС-РЕЛІЗ

Успішний досвід компанії K.tex у створенні сучасних нетканих матеріалів для легкої промисловості, співпраця з провідними компаніями швейної галузі і сучасними брендами, а також потреба у постійному розвитку, спонукали нас до розширення асортименту. І це особливо приємна новина для взуттєвої галузі. Адже, у виробників взуття з’явилася можливість не лише отримати якісний асортимент для задоволення найрізноманітніших потреб, а й сформувати для себе бажані характеристики матеріалу.

До переваг роботи з нами належить:

  1. Гарантія якості. Компанія K.tex пропонує дієві алгоритми взаємодії з клієнтами, максимально контролюючи процес виробництва матеріалу та його доставлення до клієнта.
  2. Різноманітність асортименту. Асортимент компанії може задовольнити різні потреби клієнта – від утеплення до формування устілкових захисних нашарувань чи окремих взуттєвих деталей.
  3. Індивідуальне замовлення. Детальніше розуміння індивідуальних потреб дає нам змогу формувати замовлення під конкретні потреби клієнта.
  4. Клієнтоорієнтований підхід. Підтримка і супровід клієнта на усіх етапах співпраці, гнучка система доставки та вигідні ціни.

Компанія К.tex приймає виклики взуттєвого ринку та впевнено будує новий підхід взаємодії з клієнтом. Створення власної лінії сучасних продуктів дасть можливість отримати високоякісні матеріали з широким функціоналом та цільовим призначенням. А принцип формування асортименту «під себе» допоможе закрити пріоритетні завдання багатьом виробникам взуттєвої галузі.

З кожним роком асортимент компанії K.tex вдосконалюється та оновлюється, розширюються виробничі потужності та росте кількість задоволених клієнтів, які працюють з нами. Ми пишаємося, що виводимо на ринок продукти, які допомагають формувати брендам сьогодення української легкої промисловості, впливають на тренди в будівельній та меблевій галузях.

Команда K.tex працює на ринку України з 2003 року задовольняючи потреби у сучасних матеріалах підприємства меблевої, швейної та будівельної галузі. З 2009 року успішно експортує власну продукцію закордон, а вироби з матеріалами наших торгівельних марок радують споживачів у багатьох країнах світу. Цінності закладені у виробництво та бізнес процеси – орієнтовані на те, щоб кожен клієнт, отримував комфорт від співпраці з нами.

Запрошуємо до співпраці усіх, кому близькі наші цінності.

Щоб дізнатися більше про можливість підібрати асортимент під власне виробництво звертайтесь до фахівців нашої компанії та пишіть на пошту sales@ktex.com.ua

Контакти:

+38 044 593 85 36

+38 044 593 85 37

+38 067 506 14 30