ГОТУЄМОСЯ ДО ХОЛОДНОЇ ЗИМИ

За прогнозами британського кліматолога Джеймса Меддена, цьогорічна зима буде найхолоднішою за останні 100 років. Європу чекає аномальна холодна зима з вітрами, великою кількістю опадів та морозами вище -30°C. Свою теорію науковець пояснює зниженням сонячної активності, що була підтверджена фахівцями NASA ще на початку року.

Ми зібрали декілька порад, щоб навіть найлютіша зима — була комфортною.

Подбайте завчасно про зручний і теплий одяг. Білизна, щоденний одяг, шарфи, рукавиці,– мають бути адаптованими до холодів. Обов’язково звертайте увагу на якість матеріалу, який використовується в одязі та його теплові характеристики.

Радимо купувати верхній одяг лише на якісних утеплювачах, що здатні забезпечити зберігання тепла про низьких температурах. Рекомендуємо обирати зимові моделі на утеплювачах HOLLOWSOFT та TERMOLOFT зі щільністю 250-300 г/м.кв.

Обирайте зручне утеплене взуття з антиковзкими підошвами та відсутністю каблуків. При великій кількості опадів та сильних морозах вам має бути комфортно і тепло.

Подбайте про засоби для захисту шкіри від морозів. Щоб запобігти обмороженню шкіри при високих мінусових температурах – обов’язково користуйтеся захисними  засобами, щоб попередити обмороження кінцівок та інших вразливих ділянок шкіри, які контактують з морозами.